E-posta Şifre
Armani Code for Women Resmi

Armani Code for Women

Firma Giorgio Armani
Piyasaya Çıkış 2006
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarBal, Beyaz Çiçek, Narenciye, Tatlı, Vanilya
ParfümörlerCarlos Benaim
Dominique Ropion
Olivier Polge
Üst notalarİspanyol Yasemini - Portakal - Turunç
Orta notalarİspanyol Yasemini - Portakal Çiçeği - Zencefil
Alt notalarBal - Sandal Ağacı - Vanilya
Ortalama puan3.81 / 5 (Oy: 5249)

2006 yılında piyasaya çıkan ve sevilen kokulardan olan Armani Code For Women bayan parfümleri arasında yer almaktadır. İçerisinde bulunan bal, portakal, turunç gibi kokuları barındırması insanların talepleri arasında yer almıştır. Modern kadınların tercih ettiği bu parfüm gerek tasarımı ile gerekse kokusu ile kadınların vazgeçilmezi arasında yer almaktadır.

Armani Code For Women Nasıl Bir Kokudur?

İçerisinde bulundurduğu bal, portakal ve turunç kokuları ile inanılmaz bir etki yaratmakta olup, hafif bir kokuya sahip olsa da büyük etki bırakmaktadır. Modern bayanların tercihi olan bu parfüm genellikle genç kadınların özellikle iş kadınlarının tercihleri arasında yer almaktadır. Zarif bayanların ideal kokuları arasında da yer almaktadır. 24 saat boyunca kalıcı olan koku gün boyunca üzerinizde kalır ve muhteşem bir hava katar. Kimine göre yaz kimine göre kışın kullanılması önerilen koku bizim düşüncemize göre 4 mevsime de hitap etmektedir. Bu kokuyu kullanan kişiler kesinlikle bundan başkasını kullanmaz ve uzun süre bu parfümü kullanır.

Armani Code For Women Nerelerde Kullanılır?

Armani Code For Women kokusu bize göre dışarıya çıkarken her alanda kullanılabilir bir kokudur. Bunun için istediğiniz alanda tercih edebilirsiniz. Kişileri yormayan hafif bir dokunuş bırakan koku sizleri her ortamda daha zarif gösterecektir. Aynı zaman da parfümün şişesinde bulunan detaylar ise herkesin ilgisini çekmiştir.

Kullanıcı Oyları
Beğeni
86 Oy
100 Oy
43 Oy
Mevsimler
12 Oy
53 Oy
44 Oy
16 Oy
Hava Sıcaklığı
43 Oy
98 Oy
Zaman
29 Oy
78 Oy