E-posta Şifre
D&G Light Blue Resmi

D&G Light Blue

Firma Dolce&Gabbana
Piyasaya Çıkış 2001
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarFerah, Meyvemsi, Narenciye, Odunsu, Yeşillik
ParfümörOlivier Cresp
Üst notalarÇan Çiçeği - Elma - Limon - Sedir
Orta notalarBambu - İspanyol Yasemini - Kırmızı Frenk Gülü
Alt notalarKehribar - Sedir - Tibet Misk Geyiği
Ortalama puan3.65 / 5 (Oy: 8255)

Öncelikle D-and-G-Light-Blue parfüm alacak kişilerin fiyatı açısından şu rakamlara hâkim olması gerekir. 200 TL ile 500 TL gibi fiyatlarla satılmaktadır. Oldukça hoş kokmasının yanı sıra bayanların bu parfüm üzerindeki yorumları da çok etkileyicidir. Bir erkek parfüm almadan önce bayanların bu parfüm hakkında yorumlarını merak eder ve araştırma içerisine girer. Etkileyici ve büyüleyici özelliğe sahip olan Dolce Gabbana Light Blue parfüm hakkında merak ettiklerinizi sıralayalım.

D-and-G-Light-Blue Kutusu

Birçok insanın parfüm koleksiyonuna girerler. Özellikle kutusu ve şişesi bu konuda gösterişli ve karizmatik olsun ister. Kutusunun kaliteyi gösterdiğine inanırlar. D-and-G-Light-Blue kutusu ise oldukça şeffaf bir yapıya sahiptir. Mavinin öyle güzel tonunu kullanmışlar ki adeta kokuya değil de insanın kutusuna para veresi gelir. Açık parliament mavisi rengindeki bu kutunun içinden çıkan ise aheste bir kokunun yayılmasıyla başlar.

D-and-G-Light-Blue Parfüm Şişesi

Parfüm sıkarken şişenin aynı zamanda elinizi de okşamasını istiyorsanız bu şişe tam size göre! Tasarım olarak ele aldığımızda ise, yumuşak dokusuyla elimize gelen parfümün renginin açık tonlarda oluşturulduğunu görüyoruz. Buna istinaden bu açık rengin üzerine mavinin en güzel tonunda oluşturulan kapağı ve şişenin ön alt tarafında ve üst ön tarafında yazılan marka yazıları da güzel dizayn edilmiştir.

D-and-G-Light-Blue Nasıl Kokar?

İçeriğinde meyve kokuları barındırır. Elma, Çan Çiçeği, Limon, yasemin, kehribar, Minsk, beyaz gül ve sedir ağacının birleşiminden oluşan harika bir kokusu vardır. Sıcak yaz günlerinde kullanılması ön görülen bu parfüm kimilerine göre şeftalimsi bir koku yayar.

Kullanıcı Oyları
Beğeni
79 Oy
100 Oy
53 Oy
Mevsimler
80 Oy
8 Oy
8 Oy
38 Oy
Hava Sıcaklığı
211 Oy
45 Oy
Zaman
87 Oy
10 Oy