E-posta Şifre
Dior Addict Resmi

Dior Addict

Firma Christian Dior
Piyasaya Çıkış 2004
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarAromatik, Balzamik, Beyaz Çiçek, Pudra, Tatlı, Vanilya
ParfümörlerThierry Wasse
Thierry Wasser
Üst notalarBöğürtlen - Petitgrain
Orta notalarBir Gecelik Gelin - İspanyol Yasemini - Kırmızı Frenk Gülü - Portakal Çiçeği
Alt notalarCumaru - Sandal Ağacı - Vanilya
Ortalama puan3.91 / 5 (Oy: 5442)

2004 yılın da piyasaya sürülen Dior Addict parfümü Christian Dior tarafından üretilerek sizlere sunulmuştur. Diğer parfümlerin aksine uzun ve sade bir görünümü olan bu parfümün mavi görünümü ile dikkatleri çekmiştir. Kullanıcı yorumlarına göre oldukça kaliteli ve kalıcı bir koku olan ve kullanan bayanların seksi ve dikkat çektiği belirtilmiştir. Parfümü kullanan bayanların iddialı ve kendine güvenen bayanlar olduğu bir gerçektir. Bir kez deneyen kesinlikle bu kokudan vazgeçemeyecek olup bağımlısı olacaktır. Çünkü o kadar etkili ve güzel bir kokudur. Kokusu her ne kadar ağır olsa da dikkat çekmeyi seven bayanların idealleri arasın da yer almaktadır.

Dior Addict Nasıl Bir Kokudur?

Dior Addict kokusu içerisinde barındırdığı aroma ile oldukça etkilidir. Bu aromalar ise Aromatik, Balzamik, Beyaz Çiçek, Pudra, Tatlı ve Vanilya olup, bunların birleşmesi sonucun da ortaya baharat kokusu ile birlikte can alıcı bir koku çıkartmaktadır. Baş döndürücü bir sonuç elde eden bu koku kesinlikle iddialı bayanlara uyumludur. Bir kez kullanan kişiyi kendisine bağlayan ve parfüm koleksiyonu yapan kişilerin kesinlikle tercih etmesi gereken kokulardan biridir.

Dior Addict Nelerde Kullanılır?

Dior Addict kokusu genellikle gece hayatların da kullanılmakta olup, bayanların ilgi görmesini sağlamaktadır. Genellikle 25 yaş üzeri için tavsiye edilmekte olup, 25 den 40 yaşa kadar kullanılabilinir. Yaşlılar için pek tavsiye edilmez.

Kullanıcı Oyları
Beğeni
100 Oy
62 Oy
39 Oy
Mevsimler
6 Oy
55 Oy
32 Oy
8 Oy
Hava Sıcaklığı
33 Oy
135 Oy
Zaman
18 Oy
70 Oy