E-posta Şifre
Euphoria Resmi

Euphoria

Firma Calvin Klein
Piyasaya Çıkış 2005
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarÇiçeksi, Kehribar, Odunsu, Pudra, Tatlı
ParfümörlerCarlos Benaim
Dominique Ropion
Loc Dong
Üst notasıNar
Orta notalarLotus - Orkide
Alt notalarKehribar - Kokulu Menekşe - Maun - Tibet Misk Geyiği
Ortalama puan3.70 / 5 (Oy: 7016)

2005 yılında piyasaya sürülen Calvin Klein tarafından üretilen bir parfümdür. Hoş kokusu ile dikkatleri çekmesi ile birlikte parfüm şişesi ile de dikkatleri çekmektedir. Mor oval ve şekilli olan şişesi bayanların hoşuna gitmesi ile birlikte kokusu ise kalıcı özelliği ile ilgi görmesini sağlamaktadır. Etkileyici bir parfüm olan Euphoria aynı zaman da erotik olması ile birlikte aslında erkekleri etkilemekte ideal bir tercih olacaktır. Kullanan kişinin bir daha asla bırakmayacağı ve bu şekilde dikkatleri çekeceği kesindir. Kendine güvenen ve iddialı olan kadınların ilk tercihi olan bu kokuyu hemen satın alarak kullanabilirsiniz.

Euphoria Nasıl Bir Kokudur?

İçerisin de bulunan 5 aroma ile harika bir atmosfer yaratmaktadır. Bu 5 aroma ise başta çiçeksi, kehribar, odunsu, pudra ve tatlı olmak üzere bunlar sayesinde kadınlar için ideal bir koku ortaya çıkmaktadır. Bazı kişilere göre ise hurmayı andıran bir kokuya da sahip olduğu söylenmektedir. Kadınları çekici gösteren etkileyici kokusu ile erkekler baştan çıkmaktadır. Parfüm meraklısı olan bayanların vazgeçilmez kokusu olarak da bilinmektedir. Erkekleri mayıştırıcı özelliği ile kendine güvenen iddialı bayanların tercihi olacaktır. Zaten kullanan bayanlar kesinlikle vazgeçmeyecek ve sürekli olarak kullanacaktır.

Euphoria Nerelerde Kullanılır?

Euphoria kokusu tam anlamı ile bakımlı ve iddialı bayanların kokusu olduğu için günlük yaşamda da kullanılsa da gece kulübü, toplantı, kurumsal iş yerleri gibi yerlerde de tercih edilebilir.

Kullanıcı Oyları
Beğeni
84 Oy
100 Oy
51 Oy
Mevsimler
12 Oy
54 Oy
44 Oy
18 Oy
Hava Sıcaklığı
55 Oy
163 Oy
Zaman
32 Oy
72 Oy