E-posta Şifre
Hypnotic Poison Resmi

Hypnotic Poison

Firma Christian Dior
Piyasaya Çıkış 1998
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarBadem, Ceviz, Meyvemsi, Pudra, Tatlı, Vanilya
ParfümörAnnick Menardo
Üst notalarErik - Hindistan Cevizi - Kayısı
Orta notalarİspanyol Yasemini - Kırmızı Frenk Gülü - Kimyon - Müge - Plesenk Ağacı - Sümbülteber
Alt notalarBadem - Sandal Ağacı - Tibet Misk Geyiği - Vanilya
Ortalama puan3.93 / 5 (Oy: 7993)

1998’den bu zamana kadar gelen ve oldukça talep gören bu parfüm Christian Dior tarafından üretilmiştir. Kadınların ilk parfüm tercihleri arasın da bulunan bu parfüm, kadınlara kendisini seksi ve güzel hissetmesini sağlamaktadır. Dişiliğini hissettiren bu koku kırmızı yuvarlak görünümlü şişesi ile dikkatleri çekmektedir. Bununla birlikte ise şişesinden de anlaşılacağı üzere keskin ve kalıcı bir kokuya sahiptir. Erkekleri etkileyici özelliği bulunan keskin kokusu partnerinizi ya da bulunduğunuz ortamda ki erkeklerin akıllarını başlarından alabilir. Bunun için özgüvene sahip iddialı kokular arasın da yerini almıştır. Her bayanın özel günlerde kullanması gereken ve parfümlerinin arasında yer alması gereken kokulardan birisidir.

Hypnotic Poison Nasıl Bir Kokudur?

Hypnotic Poison kokusu kadınlara has bir koku olup, içerisin de 6 aroma barındırmaktadır. Bu aromalar ise Badem, Ceviz, Meyvemsi, Pudra, Tatlı, Vanilya gibi aromalar olup, bunlar ile birlikte oldukça kadınsı bir kokuyu ortaya çıkarır. Bazı kişilerin yorumlarına göz attığımız da ise çikolata kokusunu temsil ettiği de söylenmektedir. İddialı ve ağır kokuları seven kişilerin sevilen kokularından olan bu parfümü genellikle esmer tenli bayanlara yakışacağı söylenmektedir.

Hypnotic Poison Nerelerde Kullanılır?

Genellikle parti, gece kulübü gibi kalabalık ve eğlence mekânların da tercih edilse de iş toplantısı gibi alanlarda da kullanılabilir. Bu parfüm kabalık ortamlarda tercih edilmesinin sebebi ise dikkat çekmenizi sağlayan bir özelliğe sahip olmasıdır.

Kullanıcı Oyları
Beğeni
100 Oy
53 Oy
38 Oy
Mevsimler
6 Oy
54 Oy
32 Oy
8 Oy
Hava Sıcaklığı
56 Oy
201 Oy
Zaman
21 Oy
61 Oy