E-posta Şifre
Pure Poison Resmi

Pure Poison

Firma Christian Dior
Piyasaya Çıkış 2004
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarBalzamik, Beyaz Çiçek, Hayvansal, Narenciye, Odunsu, Pudra
ParfümörlerCarlos Benaim
Dominique Ropion
Olivier Polge
Üst notalarBergamot - İspanyol Yasemini - Mandalina - Portakal
Orta notalarGardenya - Portakal Çiçeği
Alt notalarKehribar - Sandal Ağacı - Sedir
Ortalama puan3.81 / 5 (Oy: 4730)

Pure Poison parfümü 2004 yılında Christian Dior tarafından üretilmiş bir parfümdür. Pure Poison oldukça dikkat çeken ve özellikle şişesi ile talep gören bir parfümdür. Şişesi pembe ve mor renklerine hakim olmuş olup, kapağı mor şişenin kendisi ise pembe ve oval oluşu ile bayanlara ait olduğunu simgelemektedir. Kalıcı kokusu ile oldukça ilgi gören bu koku en az 12 saat üzerinizde kalmayı başarmaktadır. Hafif bir kokusunun olmasına rağmen oldukça etkileyici olması insanlardan talep görmesine neden olmaktadır. Tene sıkıldığın da ise adeta karşıdakileri büyülemeye yardımcı olan bir parfümdür.

Pure Poison Nasıl Bir Kokudur?

İçerisinde barındırdığı 6 aroma ile adeta insanın koklamaya doyamadığı bir koku oluşturması taleplerin artmasına neden olmaktadır. Bu aromalar ise; Balzamik, Beyaz Çiçek, Hayvansal, Narenciye, Odunsu ve Pudradır. İlk sıkıldığın da sizlere yasemin, tatlı portakal, bergamut, sicilya mandalinası kokusunu veren ortalara doğru ise portakal çiçeği, gardenya kokusunu tattıran bu koku sonlarında ise sandal ağacı, amber kokusunu bırakmaktadır. Kullanan bayanların vazgeçilmez kokularından birisi olduğunu unutmamalısınız.

Pure Poison Nerelerde Kullanılır?

Pure Poison parfümü çok ağır olmadığı için istenilen her yerde kullanıma uygundur. Hafif bir kokusunun bulunması ağır sevmeyenler için idealdir. Günlük hayatta ve gece hayatların da rahatlıkla tercih edilebilir. Bu parfüm ile muhteşem ten uyumu ile harika bir enerji verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyları
Beğeni
100 Oy
94 Oy
48 Oy
Mevsimler
18 Oy
44 Oy
37 Oy
35 Oy
Hava Sıcaklığı
38 Oy
82 Oy
Zaman
47 Oy
57 Oy