E-posta Şifre
Koku Rehberi
2017-05-16 22:00:00
Kadını ön plana çıkaran afrodizyak etkisi, kadının sahip olduğu kimyayı ortaya çıkarmaktadır. By Kilian - Love By Kilian: Don’t Be Shy Kalıcılığı fazla ola

Afrodizyak Etkili Kadın Parfümleri

Kadını ön plana çıkaran afrodizyak etkisi, kadının sahip olduğu kimyayı ortaya çıkarmaktadır.
By Kilian - Love By Kilian: Don’t Be ShyLove: Don’t Be Shy (By Kilian)

Kalıcılığı fazla olan Love By Kilian: Don’t Be Shy, 2007 yılında üretilmeye başlanmıştır. Şekerli bir koku dokusuna sahip olan parfüm, karamelli bir yapıya sahiptir. Kadına romantik bir değer katmaktadır.
Ramon Monagel - Kiss My NameKiss My Name (Ramon Monagel)

Afrodizyak etkisi, yoğun olan bir parfümdür. Kadını aşka davet ederek, cesur bir hava katmaktadır. İçerisinde; yasemin özleri ve pudralanmış tatlı çiçek özleri yer almaktadır.
Xerjoff - Fatal CharmeFatal Charme (Xerjoff)

En çok tercih edilen kadın parfümleri arasında yer almaktadır. Niş parfüm alanında, dünyanın en iyi koku dokusuna sahiptir. İris ve pudranın özleriyle harmanlanan parfüm, kadına karakteristik bir cazibe katmaktadır.
Tiziana Terenzi - AndromedaAndromeda (Tiziana Terenzi)

Unisex bir parfüm olan Andromeda, daha çok kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Andromeda esansı yoğun olarak içerisinde bulunmaktadır. Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz parfümlerin arasında yerini korumaktadır.
Bond No 9 - West SideWest Side (Bond No 9)

Yoğun bir esansa sahip olan parfüm içerisinde; tatlı vanilya, şarap özü, pudralanmış gül özleri ve odunsu bir kokunun harmanıyla oluşmuştur.
Xerjoff - Bouquet IdealeBouquet Ideale (Xerjoff)

Orijinal bir esansa sahip olan Xerjoff - Bouquet Ideale, kadına cüretkâr bir hava katmaktadır. Özel davetlerde kullanılması tavsiye edilmektedir. İçerisinde; yoğun olarak baharat esansları ve reçine notalarının harmanı yer almaktadır.
Christian Dior Hypnotic PoisonHypnotic Poison (Christian Dior)

Christian Dior markasının en çok tercih edilen kadın parfümüdür. "Afrodizyak Banyosu" olarak tanımlanan Dior Hypnotic Poison'ın, sonbahar kış mevsiminde kullanılması idealdir. İçerisinde; yasemin, gül, zambak ve vanilya bulunmaktadır.
Just Cavalli - Roberto CavalliRoberto Cavalli (Just Cavalli)

Çiçeksi bir dokuya sahip olan Just Cavalli - Roberto Cavalli, kadına heyecan dolu bir hava katmaktadır. İçerisinde; hindistan gülü ve çiçeksi özler bulunmaktadır.
Chanel - ChanceChance (Chanel)

İddialı bir parfüm olan Chanel Chance, çiçek ve baharat özlerinin harmanlanmasıyla oluşmuştur. İçerisinde; yasemin ve limon çiçekleri bulunmaktadır.
Tom Ford - Black OrchidBlack Orchid (Tom Ford)

Çiçek ve çikolatanın birleşimiyle ortaya çıkmış bir parfümdür. İçerisinde; bergamot, limon, orkide, lotus, ylang ylang, gardenya ve meyve aromaları yer almaktadır. Kadını, zengin hissettiren bir parfümdür.
Gucci - Guilty BlackGuilty Black (Gucci)

Çiçeksi ve oryantal bir parfüm sınıfında yer almaktadır. İçerisinde; kırmızı meyve özleri ve pembe biber bulundurmaktadır. Tene göre değişen bir parfüm dokusuna sahiptir.