E-posta Şifre
Opium Resmi

Opium

Firma Yves Saint Laurent
Piyasaya Çıkış 2009
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarAromatik, Balzamik, Duman, Odunsu, Pudra, Sıcak Baharatlı
ParfümörlerJean Amic
Jean-Louis Sieuzac
Üst notalarBergamot - Defne - Erik - İspanyol Yasemini - Karabiber - Karanfil - Kişniş - Mandalina - Narenciye
Orta notalarKaranfil - Kırmızı Frenk Gülü - Mor Zambak - Müge - Sandal Ağacı - Şeftali - Tarçın - Tefârik
Alt notalarBenzoin - Hindistan Cevizi - Kehribar - Kunduz - Laden Çiçeği (Girit Ladeni, Keçisakalı) - Mür - Opoponax - Sandal Ağacı - Sedir - Tibet Misk Geyiği - Tolu Balsamı - Tütsü - Vanilya - Vetiver
Ortalama puan3.53 / 5 (Oy: 4115)

Opium 2009 yılında piyasaya sürülmüş parfüm markalarından olup, içerisinde Aromatik, Balzamik, Duman, Odunsu, Pudra, Sıcak Baharatlı kokuları barındırmaktadır. Şık şişe tasarımları ile ilk ilgileri çekmiş olup, daha sonra ise kokusu ile kullanıcıları büyülemektedir. Genellikle aromatik koku sevenlerin ilk hedefi haline gelmiş olan bu kokunun ana teması ise sempatikliği yansıtmaktadır.

Opium Nasıl Bir Kokudur?

Opium Aromatik kokulardan olup, ilk sıkıldığında insanda bergamot kokusunu salgılarken orta kısımlarda ise karanfil kokusunu vermektedir. Kokunun son zamanların da ise Hindistan cevizine dönerken kendine hayran bırakacağı kesindir. Tütsü, karanfil gibi kokuları seven kişiler için harika bir parfüm seçeneği olacaktır. Alışılagelmiş kokular arasında olmadığı için sizde farklılık yaratacaktır. Özellikle gittiğiniz yerde sizi farklı kılarak dikkatleri üzerinize çekmeniz sağlanacaktır. Kalıcı ve uzun süreli koku vererek sizleri 24 saat boyunca idare edecektir.

Opium Nerelerde Kullanılır?

Opium kullanım alanları genellikle doğa gezileri, piknik alanları gibi tercih edilse de her alanda ve 4 mevsim tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatları ile birlikte kalıcı ve farklı bir koku isteyenler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Bu kokunun bir diğer özelliği ise sizlerde yaratacağı farklılık olacaktır. Bu farklılık sizlere ayrıcalık katarak sizi herkesin gözünde ilgi görülen bir kişi olarak gösterecektir.