E-posta Şifre
Koku Rehberi
2017-05-30 23:00:00
Paco Rabanne – Black XS EDT Erkek Parfümü En çok aranan ve tercih edilen erkek parfümleri arasında yer almaktadır. İlkbahar ve yaz mevsiminde kullanılması

Babalar Günü için Hediye Parfüm Önerileri

Paco Rabanne – Black XS EDT Erkek ParfümüBlack XS (Paco Rabanne)

En çok aranan ve tercih edilen erkek parfümleri arasında yer almaktadır. İlkbahar ve yaz mevsiminde kullanılması doğrudur. Genç erkeklerin ilgisini çeken Paco Rabanne – Black XS EDT Erkek Parfümü, içerisinde odunsu bir oryantal esans bulundurmaktadır.Dior Fahrenheit EDT Erkek ParfümüFahrenheit (Christian Dior)

Dior Fahrenheit parfümü, unutulmaz kokular arasında yer almaktadır. Eşsiz bir kokuya sahip olması, tercih nedenlerinin arasındadır. Yaratıcı bir erkek profili yaratan Dior Fahrenheit içerisinde; mandalina, sandal ağacı, menekşe, müge ve yasemin esansı bulunmaktadır.Givenchy Pi EDT Erkek ParfümüPi (Givenchy)

1998 yılında satılmaya başlanan Givenchy Pi, modern kokular arasında yerini korumaktadır. 2000'li yıllarda zirve noktasında bulunan Givenchy Pi, erkeğe gizemli ve karakteristik bir yapı katmaktadır. İçerisinde; fesleğen, vanilya, demir ağacı ve portakal çiçeği bulunmaktadır.Rochas Man EDT Erkek ParfümüRochas Man (Rochas)

Yıllanmış bir koku olan Rochas Man, erkek yapısına centilmen bir hava katmaktadır. Tamamlayıcı özellikleri ise şunlardır; duygusal, çekici ve erkeksi. Rochas Man Erkek Parfümünün içerisinde turunçgiller hakimdir.Hermes – Terre D’Hermes EDT Erkek ParfümüTerre D'Hermes Parfum (Hermes)

Jean Claude Ellena tarafından dizayn edilen bir parfümdür. Baştan çıkartıcı erkek parfümleri arasında yer alan Terre D’Hermes 2009 yılında satışa sunulmuştur. İçerisinde değerli odun harmanı bulundurmaktadır.Burberry – Brit EDT Erkek ParfümüBurberry Brit for Men (Burberry)

Kalıcılık oranı yüksek olan Burberry markası, erkeği ''unutulmaz'' olarak tanımlamıştır. İngiltere'de yoğun bir istek alan Burberry – Brit EDT Erkek Parfümü içerisinde; yabani gül ve sedir ağacı bulundurmaktadır.Dior – Sauvage EDT Erkek ParfümüSauvage (Christian Dior)

Francois Demachy tarafından tasarlanan gösterişli bir kokudur. Erkeği ön plana çıkararak, modern bir yapı kazandıran bir koku yapısı vardır. İçerisinde, gri kehribar bulunmaktadır. Gri kehribar, erkeğe gizemli bir hava katmaktadır.Giorgio Armani – Armani Code EDT Erkek ParfümüArmani Code (Giorgio Armani)

Klasik tercihler arasında yer alan Giorgio Armani, kalıcı bir markadır. Bir "yıldız kokusu" olarak tanımlanan Armani Code, erkeğe star havası katmaktadır. İçerisinde limon ve bergamot bulunmaktadır.Calvin Klein – Euphoria Intense EDT Erkek ParfümüEuphoria Men Intense (Calvin Klein)

Unutulmaz kokular arasında yer alan Calvin Klein – Euphoria Intense, baharat aromalarından oluşan bir kokudur. Özel davetlerde kullanılması tavsiye edilmektedir. Erkeğe zengin bir hava katmaktadır.Hugo Boss – Just Different EDT Erkek ParfümüHugo Just Different (Hugo Boss)

2011 yılında satışa sunulmaya başlanan bir parfüm olan Hugo Boss – Just Different, genç erkeklerin tercihleri arasında yer almaktadır. İçerisinde kaşmeran bulundurması gizemli bir hava yaratır.