E-posta Şifre
DKNY Be Delicious Resmi

DKNY Be Delicious

Firma Donna Karan
Piyasaya Çıkış 2004
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarFerah, Meyvemsi, Ozonik, Su, Yeşillik
ParfümörMaurice Roucel
Üst notalarGreyfurt - Manolya - Salatalık
Orta notalarElma - Kırmızı Frenk Gülü - Kokulu Menekşe - Müge - Sümbülteber
Alt notalarKehribar - Odunsu Notalar - Sandal Ağacı
Ortalama puan3.50 / 5 (Oy: 5362)

Türkiye piyasasında 100 TL – 200 TL gibi ortalama rakamlarla satılan harika kokan ve harika şişe tasarımına sahip bir parfümdür. Hem erkekler için hem de bayanlar için üretilen farklı kokular barındıran, farklı tasarımla çıkarılan bu parfüm hakkında merak ettiklerinizi sizlerle paylaşalım. Ama öncesinde bu parfümü alıp almama konusunda karar veremediyseniz şimdiden siparişinizi verin.

DKNY Be Delicious Parfüm Kutusu

Parfüm kutusu sizin önemliyse eğer değişik bir tasarıma sahip DKNY Be Delicious Parfüm kutusunu gördüğünüzde zaten alacaksınız diyebiliriz. Google gibi büyük bir arama motorunu kullanarak kutularına bakabilirsiniz. Ancak sizlere kısaca bahsetmek istersek eğer; Beyaz, kahverengi, pembe, yeşil gibi renkler tercih edilerek her farklı şişesi için ayrı üretilmektedir. Kare şeklinde olan bu kutular üzerinde DKNY logosunu da üstünde taşımaktadır.

DKNY Be Delicious Parfüm Şişesi

Çok canlı ve farklı renklerde şişesine rastlayabilirsiniz. Gerçekten parfüm şişesine önem veriyorsanız eğer koleksiyonlarınız arasında olması gereken belki de birinci sırada yer alabilecek harika bir şişe tasarımına sahiptir. Kimine göre uzay mekiği, kimine göre oval, kimine göre ise elips şeklinde üretilmektedir. Üst kısmının aynalı gibi olması da ayrı bir hava katmış denilebilir.

DKNY Be Delicious Parfüm Kokusu

Ekşimsi bir koku isteyenlere tavsiye edilir. Özellikle elma kokusu içeren parfümler kategorisinde değerlendirebilirsiniz. Her notasında farklı bir koku hissi verir. Üst; greyfurt, salatalık ve manolya, orta notada; çiçek kokularını hissedebilirsiniz. Alt nota ise harika bir elmamsı koku vermektedir.

Kullanıcı Oyları
Beğeni
51 Oy
100 Oy
50 Oy
Mevsimler
61 Oy
5 Oy
10 Oy
47 Oy
Hava Sıcaklığı
114 Oy
29 Oy
Zaman
77 Oy
6 Oy