E-posta Şifre
Lolita Lempicka Resmi

Lolita Lempicka

Firma Lolita Lempicka
Piyasaya Çıkış 1997
Cinsiyet Kadın
Ana TemalarÇiçeksi, Hafif Baharat, Odunsu, Pudra, Tatlı
ParfümörAnnick Menardo
Üst notalarKokulu Menekşe - Sarmaşık - Yıldız Anason
Orta notalarAmaryllis - Kiraz - Meyan - Mor Zambak - Süsen
Alt notalarCumaru - Pralin - Tibet Misk Geyiği - Vanilya - Vetiver
Ortalama puan3.81 / 5 (Oy: 6764)

Öncelikle böyle güzel bir parfüme sahip olmak için servet ödemenize gerek yok. Ortalama Türkiye Lolita Lempicka parfümü fiyatları 100 TL – 200 TL arasında satılabilmektedir. Piyasada ’da çakmasının da çok olduğu bir parfüm olarak bilinse de orijinalini aldığınızda sizi çok mutlu edecek bir bayan parfümüdür. Birçok erkeğin bayanlar için hangi parfüm alınır dediklerinde karar verdikleri parfümlerin arasında belki de ilk sırada diyebiliriz. Lolita Lempicka parfüm hem erkek hem de bayanlar için iki ayrı kategoride satılmaktadır.

Lolita Lempicka Parfüm Kutusu

Parfüm hakkında detay öğrenmek isteyen bir kişiyseniz eğer öncelikle sizlere Lolita Lempicka kutusu hakkında kısa bir bilgi paylaşımı yapalım istiyoruz. Farklı şişe renklerine göre kutu renkleri tercih edilmektedir. En çok ise limon sarısı kutusuyla karşınıza çıkabilir. Kare bir kutu içerisine gizlenmiş şişesine geçmeden önce karizmatik bir kutusunu gördüğünüzde zaten almaya hemen karar vereceksiniz.

Lolita Lempicka Şişesi

Bazı insanların parfümden daha çok şişesinin güzelliği dikkat çekmektedir. Lolita Lempicka şişesi ise tam bir bayanlara özel olarak üretilmiş harika tasarıma sahip bir yapıdadır. Her renkten oluşturulabilen bu parfüm şişesinin kendine özel ayrı bir tescillenmiş bir yapısı vardır. Küçük olması nedeniyle bayanların küçük ve nazik ellerinin arasında adeta kaybolan bir yapıya sahiptir.

Lolita Lempicka Kokusu

İlk sıkıldığı zaman yoğun bir alkol kokusu ile kendisini gösterir. İlerleyen zamanlarda koku hafifler ve gerçek kendine has kokusunu vermeye başlar. Lolita Lempicka kokusu genelde beğenilen bir koku olup, içeriğinde baharat ve şeker ağırlıklı olarak bilinir. Kimine göre elma, kimine göre ekşimsi bir koku vermesiyle bilinir.

Kullanıcı Oyları
Beğeni
100 Oy
86 Oy
47 Oy
Mevsimler
14 Oy
54 Oy
42 Oy
25 Oy
Hava Sıcaklığı
41 Oy
157 Oy
Zaman
48 Oy
55 Oy